Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIA

Konferencja TURYSTA 2022Energiczne i inspirujące wystąpienia w wykonaniu profesjonalistów-praktyków branży turystycznej to kolejna odsłona konferencji TURYSTA 2022, która już 20 października odbędzie się w Poznaniu.

Jak co roku Wielkopolska Organizacja Turystyczna zadba o wyjątkową atmosferę i najlepszych prelegentów, którzy w serii krótkich, nasyconych treścią wystąpień postarają się pomóc lepiej zrozumieć współczesnego turystę, poznać jego oczekiwania i stworzyć dla niego atrakcyjną ofertę.

Gwiazdą tegorocznej konferencji będzie znany kucharz i podróżnik Adam Borowicz, który opowie o roli produktu lokalnego w tworzeniu oferty kulinarnej regionu. Na scenie pojawi się także Sekretarz IGHP – Marcin Mączyński, prof. Magdalena Kachniewska czy Agnieszka Puszczewicz z Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej.

Do udziału w konferencji zaproszeni są w szczególności profesjonaliści branży turystycznej: osoby prowadzące obiekt noclegowy, kreujące wizerunek miejsca czy zarządzające atrakcją turystyczną. Konferencja TURYSTA 2022 to spotkanie osób, dla których turystyka to nie tylko pasja, ale też sposób na biznes lub na rozwój swojego regionu.

Tegoroczna edycja konferencji zagości w eleganckich i nowoczesnych wnętrzach Concordia Design, zlokalizowanej w samym centrum Poznania. Miejsce to jest od lat jednym z kluczowych obiektów na konferencyjnej mapie miasta. Słynie nie tylko z wyjątkowego, loftowego wystroju, ale również z doskonałej kuchni i najwyższych standardów obsługi.

Wydarzenie cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że już miesiąc przed wyprzedały się wszystkie wejściówki. Chętnych zapraszamy do śledzenia strony konferencjaturystyczna.pl by nie przegapić zapisów na przyszłoroczną edycję i móc uczestniczyć w jednym z największych, i najdynamiczniej rozwijających się eventów branżowych w Polsce.

2022-10-19 08:18:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter