Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BRANŻA

MSiT i PTTK będą popularyzować szlaki turystyczneMinisterstwo Sportu i Turystyki i PTTK podpisali list intencyjny w współpracy w zakresie popularyzacji szlaków turystycznych w Polsce.

Resort turystyki i PTTK współpracują już od lat. - Zjazd, w którym mam przyjemność uczestniczyć jest dogodnym momentem na podkreślenie współpracy Ministerstwa Sportu i Turystyki i PTTK oraz podziękowanie za owocne realizacje wielu projektów związanych chociażby z utrzymaniem sieci szlaków turystycznych w Polsce oraz wspieraniem konkursów takich, jak: Nagroda Przyjaznego Brzegu oraz Konkurs Gmina Przyjazna Rowerzystom. To między innymi dzięki takim projektom wspólnie wskazujemy kierunki rozwoju rodzimego sektora turystycznego – mówi wiceminister Andrzej Gut-Mostowy. Jak dodaje, PTTK przywiązuje dużą wagę do pracy z młodzieżą chociażby w trakcie różnych konkursów i turniejów.

W trakcie zjazdu Andrzej Gut-Mostowy, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki wręczył odznaczenia państwowe i resortowe zasłużonym działaczom Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. MG

2022-12-05 08:06:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter