Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

Z Radomia polecą Rainbow i Rego-BisOferta lotów wakacyjnych z Radomia poszerza się. Do grona touroperatorów, którzy zaoferują stamtąd wycieczki dołączyli Rainbow i Rego-Bis. Obaj będą współpracować przy ich realizacji z LOT-em.

Rainbow Tours zamiast tradycyjnego wypoczynku proponuje cztery programy zwiedzania: „Paryż-Rodzinne Parki Atrakcji”, „Bonjour Paris!”, „Bajkowy Paryż” i „Paryż i Zamki nad Loarą”. Pierwsi pasażerowie skorzystają z tej oferty już w majówkę.

Z kolei Rego-Bis zaoferuje wyloty do Albanii – program ruszy w czerwcu. Loty będą odbywać się przez cały sezon wakacyjny w każdą niedzielę. Radom będzie piątym lotniskiem w Polsce, z którego turyści polecą na urlop do Tirany. - Niezmiernie cieszymy się i jesteśmy dumni z tego, że kolejni partnerzy dostrzegają potencjał radomskiego portu. To jest również wspaniała wiadomość dla naszych pasażerów, ponieważ oferta Lotniska Warszawa-Radom staje się coraz bardziej różnorodna i dopasowana do oczekiwań klientów. Zarówno miłośnicy aktywnego odpoczynku, czy też błogiego plażowania w nadmorskich kurortach znajdą coś dla siebie – mówi Anna Dermont, rzecznik Lotniska Warszawa-Radom.

W ofercie portu aktualnie znajduje się pięć kierunków regularnych: Kopenhaga, Paryż, Preweza, Rzym, Tirana i siedem kierunków czarterowych, takich jak: Antalya, Burgas, Dżerba, Monastyr, Palma de Mallorca, Taba, czy Warna. MG

2023-03-09 14:54:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter