Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIE

Polska promuje się na targach ITB9 marca to ostatni dzień jednego z najważniejszych wydarzeń branży turystycznej na świecie – targów ITB w Berlinie. Polska znajduje się w gronie ponad 160 krajów, które promują tam swoją ofertę. Stoisko Polski znajduje się w oddanej w nowej hali Hub27. Dzieli je m.in. ze Słowenią, Bułgarią, Czechami i Niemcami.

Na dwupoziomowym polskim stoisku prezentuje się 47 wystawców: miasta i regiony, hotele, biura podróży, a także Igrzyska Europejskie, które na przełomie czerwca i lipca odbędą się w Małopolsce. Obecni są też przedstawiciele organizacji turystycznych.

Pierwszego dnia targów, 7 marca, stoisko narodowe Polski odwiedzili znamienici goście: burmistrz Berlina, Franziska Giffey, prezes Światowej Rady Podróży i Turystyki Julia Simpson, Norbert Fiebig z DRV zrzeszającej branżę turystyczną Niemiec oraz przedstawiciel gospodarzy: prezes Messe Berlin Dirk Hoffmann. Atrakcje na stoisku pokazywali gościom reprezentanci Polskiej Organizacji Turystycznej na czele z prezesem Rafałem Szmytke i Konradem Guldonem, dyrektorem ZOPOT w Berlinie, ambasador RP w Niemczech, Dariusz Pawłoś oraz Bartłomiej Karolczyk, wicedyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

Tegoroczna edycja targów jest skierowana wyłącznie dla branży turystycznej. Więcej o wydarzeniu w najbliższych wydaniach Wiadomości Turystycznych. MO, foto Facebook.com/POT


Redakcja Wiadomości Turystycznych przygotowała i dystrybuowała na targach specjalne wydanie gazety, promujące polskie produkty turystyczne - ITB Polen

pobierz 2023-03-09 14:53:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter