Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


RYNEK

TUI Poland wyda w Enterze prawie 720 milionów złotychEnter Air podpisał z TUI Poland umowę czarterową na sezon Lato 2023 i Zima 2023/24. Jej szacunkowa wartość wynosi 164,0 mln dol. czyli około 718,3 mln zł.

Enter Air i TUI Poland współpracują od wielu lat, a jak podkreśla Andrzej Kobielski, dyrektor handlowy Enter Air i członek zarządu, dzięki temu obie firmy mogą się dalej rozwijać i umacniać pozycje liderów na swoich rynkach. - Duży popyt na nasze usługi potwierdza, że odbudowa rodzimego rynku po sezonach załamanych pandemią nastąpiła szybciej niż branży w Europie. Zamierzamy latać więcej niż do tej pory, a jednym z fundamentów otwarcia naszej bazy w Gdańsku był m.in. skonstruowany wspólnie z TUI Poland rozbudowany program lotów realizowanych na lotnisku im. Lecha Wałęsy – dodaje Andrzej Kobielski. - Warto też zaznaczyć, że z TUI powrócimy z lotami do Colombo na Sri Lance – informuje Andrzej Kobielski.

Enter Air będzie wykonywać także loty z Radomia, a przy zawieraniu umów ze wszystkimi touroperatorami bardzo dużą uwagę przykłada do siatki połączeń w sezonie zimowym, dzięki czemu może optymalnie wykorzystywać flotę przez całe 12 miesięcy.

Umowa z TUI Poland została zawarta na czas określony do 30 kwietnia 2024 r. i reguluje zasady świadczenia przez Enter Air usług lotniczego przewozu osób i bagażu. Łączna wartość świadczeń nie jest możliwa do ustalenia i jej ostateczna wartość może różnić się od podanych szacunków. Rozliczenia będą realizowane na bieżąco i zgodnie z harmonogramem poszczególnych lotów czarterowych.

Szacunkowa wartość poprzedniej umowy pomiędzy Enter Air i TUI Poland o współpracy na sezon Lato 2022 – Zima 2022/2023 wynosiła 125,8 mln dol. MG

2023-03-15 06:19:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter