Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDANIE SPECJALNE WT

Podróże czas zacząć

 

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią sezon wyjazdów weekendowych. Większość turystów dłuższe urlopy planuje na lato, trudno jednak czekać do wakacji, nie korzystając z coraz piękniejszej aury, coraz dłuższych i cieplejszych dni.

Wyjazdy weekendowe stały się nieodłączną i bardzo ważną częścią wyjazdowego kalendarza każdego turysty. Nie wymagają specjalnych przygotowań ani dużych nakładów finansowych, pozwalają natomiast poznać ciekawe miejsca, choćby w najbliższym sąsiedztwie, a także odpocząć, zrelaksować się i naładować akumulatory przed kolejnym tygodniem pracy. W czasie pandemii, kiedy podróżowanie za granicę było mocno utrudnione, bliskie i krótkie wypady zaspokajały głód podróżowania. Turyści rozsmakowali się w nich i teraz, choć pandemia już wygasa, trend weekendowego podróżowania wcale nie traci impetu.

Zebraliśmy dla naszych Czytelników zaledwie garść z niezliczonych pomysłów na weekendowe wypady w Polskę. Miłośnikom przyrody proponujemy spacery po puszczy, podglądanie ptaków i zwierząt i delektowanie się nietkniętymi ludzką ręką krajobrazami na Podlasiu, którego dziedzictwo przyrodnicze jest unikatowe w skali nie tylko Polski, ale i całej Europy. Turyści nastawieni na aktywny wypoczynek mogą wybrać się na jedną z tras rowerowych Małopolski – rewelacyjnych pod względem widokowym, a do tego zbudowanych zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami. Na rodzinną wycieczkę z dziećmi idealne będzie np. Lubelskie – w jego muzeach i parkach rozrywki można bawić się, uczyć i zacieśniać rodzinne więzi. Na pasjonatów architektury czeka Gdynia – perła modernizmu, a na zakochanych Chełmno, które czciło św. Walentego na długo przed pojawieniem się Walentynek. Nel

Pobierz wydanie specjalne WT
WEEKEND W POLSCE 


 

2023-03-28 08:56:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter