Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

Nekera startuje z Akademią Rezydentów

Nekera w kwietniu zabierze kandydatów na rezydentów do tureckiej Alanyi. Będzie ich uczyć tajników tego zawodu. To pierwsze szkolenie, które odbywać się będzie w naturalnym środowisku pracy – na wakacjach.

Akademia Rezydentów to nowy projekt Nekery. Wykłady, ćwiczenia i zadania praktyczne realizowane będą w hotelach, autokarach, na lotnisku i podczas wycieczek fakultatywnych w Turcji. - Polskie rezydentki i rezydenci to jeden z filarów naszej działalności w zagranicznych destynacjach. W szczycie sezonu wysyłamy z Polski co roku kilkudziesięciu najlepszych pilotów, animatorów i rezydentów, aby opiekowali się klientami w większości krajów wakacyjnych. W związku z bardzo dynamicznym rozwojem produktu czarterowego zdecydowaliśmy się, aby do grona doświadczonego personelu z wieloletnim stażem dołączyli także nowi adepci tegorocznego kursu. Chcemy ich przeszkolić w jednym z naszych kluczowych miejsc: na Tureckiej Riwierze – mówi Maciej Nykiel, prezes Nekery.

Na koniec szkolenia uczestnicy otrzymają Certyfikat Kompetencji Zawodowych w j. polskim i j. angielskim.

Nekera oczekuje od kandydatów znajomości j. angielskiego, wysokich umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych, otwartości na ludzi i radości z życia. - Akademia Rezydentów to koncepcja, która powstała pod koniec lat 90-tych dla pierwszego polskiego touroperatora czarterowego, firmy Scan Holiday. Rozwijana przez lata, wraca teraz na rynek w unowocześnionej formie i pod okiem doświadczonych praktyków, instruktorów i trenerów, z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy w największych firmach turystycznych – podkreśla Maciej Nykiel.

Za udział w programie trzeba zapłacić 2990 zł, firma przewidziała na szkoleniu 30 miejsc. MG

2023-04-03 08:17:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter