Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


DESTYNACJE

Wizz Air poleci z Chopina do Bilbao i SewilliOd marca Wizz Air lata do Bilbao z Lotniska Chopina dwa razy w tygodniu. 18 kwietnia uruchomi kolejne połączenie do Hiszpanii – tym razem do Sewilli.

Bilbao nazywane jednym z najbardziej awangardowych miast w Hiszpanii. Położone w Kraju Basków, na północy kraju, swój wyjątkowy charakter zawdzięcza połączeniu awangardy z tradycyjnym smakiem starego miasta, pełnego uroczych uliczek i barów z bufetami pełnymi pintxos, które są dowodem na to, że tutejsza kuchnia jest pełna pasji. Wszystko to sprawia, że Bilbao zdobyło honorową pozycję na listach najciekawszych miast w Hiszpanii. W drugiej połowie kwietnia pasażerowie będą mogli polecieć też do hiszpańskiej Sewilli.

Wizz Air oferuje z Lotniska Chopina ponad 50 tras do 24 krajów. W letnim rozkładzie z Warszawy pasażerowie znajdą takie miejsca docelowe jak: Burgas, Tirana, Kopenhaga, Kutaisi, Larnaka, Malaga, Palma, Podgorica, Split, Walencja, Zakintos i wiele innych.

Wizz Air stale rozwija swoją ofertę dla polskich klientów. Z Polski linia oferuje obecnie loty z 11 lotnisk, łącząc je z wieloma miejscami w Europie i poza nią. MG

2023-04-03 08:19:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter