Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIE
W Toruniu wystartowało V Regionalne Forum Turystyki

 

18 kwietnia w Pałacu Widokowym w Toruniu zainaugurowano Regionalne Forum Turystyki - spotkanie branży turystycznej z województwa kujawsko-pomorskiego. W organizację piątej edycji wydarzenia włączyły się, poza Urzędem Marszałkowskim Woj. Kujawsko-Pomorskiego i Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczną, miasto Toruń oraz Polska Izba Turystyki Oddział Turystyki Przyjazdowej.

W pierwszej części konferencji przybliżono uczestnikom atrakcyjność turystyczną regionu, prezentując założenia strategii komunikacji czterech submarek: Kujaw, Pałuków, Borów Tucholskich oraz Doliny Dolnej Wisły. W kolejnej części uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z potencjałem turystycznym każdej z nich, odbyły się bowiem prezentacje szlaków i atrakcji subregionów. Część merytoryczną wydarzenia zakończyły warsztaty przedsiębiorców turystycznych z kujawsko-pomorskiego z przedstawicielami 40 biur podróży specjalizujących się przede wszystkim w turystyce przyjazdowej.

Po warsztatach touroperatorzy udali się na zwiedzanie Torunia. W kolejnych dwóch dniach podczas wizyt studyjnych będą poznawać pozostałe atrakcyjne miejsca w regionie.

Więcej o wydarzeniu w najbliższych numerach Wiadomości Turystycznych. MO

2023-04-19 15:51:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter