Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LINIE LOTNICZE

Ryanair dzieli płatność za wyjazd rodzinny na pół

Ryanair promuje płatność na raty. Klienci, którzy do zakupu dołożą opcję Family Plus, będą mogli zapłacić przy rezerwacji połowę należnej sumy, dopłaty dokonają na 40 dni przed wylotem.

Aby skorzystać z tej opcji, należy zarezerwować bilety co najmniej na 45 dni wcześniej, do pełnej kwoty dopłaca się na 40 dni przed odlotem. Żeby dokończyć procedurę, trzeba zalogować się na swoim koncie lub odszukać rezerwację, następnie przejść do sekcji Moje rezerwacje i wybrać podróż, za którą należy zapłacić – system dalej poprowadzi użytkownika.

W przypadku gdy klient nie dokona zapłaty na co najmniej 40 dni przed odlotem, rezerwacja zostanie automatycznie anulowana, a wpłacona pierwsza rata zwrócona do Portfela na koncie użytkownika myRyanair. Kredytu nie można wymienić na gotówkę, należy go wykorzystać w ciągu maksymalnie 36 miesięcy od daty wystawienia.

Płatność na raty nie jest możliwa w przypadku, gdy rezerwacja obejmuje usługi podmiotów zewnętrznych – mowa chociażby o zakwaterowaniu, biletach na wydarzenia, zajęcia, transferach lotniskowych, parkingu, wynajmie samochodu lub ubezpieczeniu podróżnego. Wykluczone są również usługi Fast Track.

Oferta Family Plus dostępna jest dla osób podróżujących z dziećmi, które nie ukończyły 12 roku życia. MG

2023-04-26 07:07:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter