Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

Itaka pozwoli zarezerwować miejsce w samolocie- Komfort przelotu jest jednym z istotnych elementów wpływających na zadowolenie z wakacji. Wielu klientów ma swoje preferencje wyboru miejsca w samolocie, które nie zawsze mogą być spełnione podczas odprawy check-in na lotnisku – mówi Piotr Henicz, wiceprezes Itaki.

Teraz biuro wprowadza możliwość rezerwacji ulubionych miejsc z wyprzedzeniem na lot w obie strony. Aktualnie można jej dokonać za pośrednictwem sprzedawcy na rejsach do: Turcji, Bułgarii, Grecji, Egiptu, Portugalii, Hiszpanii, Czarnogóry, Włoch i Tunezji realizowanych w terminie do końca maja tego roku. Za wybór miejsca trzeba zapłacić co najmniej 25 zł – konkretna kwota zależy od przewoźnika i trasy przelotu. Lista tras, na których usługa będzie dostępna, jest sukcesywnie powiększana. W połowie maja zostanie rozszerzona na wyloty czerwcowe, a następnie na kolejne miesiące.

Także w maju usługa zostanie wprowadzona dla wylotów na Madagaskar z oferty LATO 23. W sezonie zimowym będzie dostępna także na wylotach na Malediwy, Sri Lankę do Tajlandii, Dominikany i Brazylii. MG

2023-04-27 07:52:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter