Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIA

Na ITB już można rezerwować stoiskaBerlińskie targi ITB uruchomiły nowy portal dla wystawców. Pozwala on szybko zgłosić swój udział oraz przedsiębiorców, którzy będą się współprezentować na stoisku. Przez internet można też zarządzać zamówieniami dodatkowych usług.

Najbliższe targi ITB odbędą się w dniach 5-7 marca w Berlinie, ale jeśli ktoś chce skorzystać z oferty promocyjnej, powinien zarejestrować się w nim do 1 sierpnia. Deborah Rothe, dyrektor targów ITB, mówi, że rozmowy z klientami wskazują na duże zainteresowanie uczestnictwem w przyszłorocznej imprezie. Wcześniejsza rezerwacja stoiska to nie tylko możliwość zaoszczędzenia dzięki rabatom, ale też większy wybór miejsca.

Klienci, którzy zarejestrują się w nowym portalu, otrzymają potwierdzenie z kolejnymi istotnymi informacjami. Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, które nastąpi 1 września, pracownicy ITB zajmą się rozplanowaniem hal i prześlą propozycję umiejscowienia stoiska. Po potwierdzeniu wyboru wystawcy dostaną oficjalne potwierdzenie. Od jesieni będą mogli przez portal domawiać dodatkowe usługi. MG

2023-06-23 06:56:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter