Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIE 
Szkoła Główna Handlowa szkoli kadry turystyczne 22 czerwca w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie przedstawiciele branży turystycznej i MICE wzięli udział w kursie pn. „Praktyczny poradnik wyjazdowo-pobytowy”. Szkolenie kierowane jest do osób, które rozpoczynają swoją przygodę w turystyce/branży MICE i chcą poznać prawne aspekty prowadzenia przedsiębiorstwa turystycznego lub działają już na rynku turystycznym i chcą organizować zgodne z prawem wyjazdy wakacyjne/wydarzenia biznesowe.

Prowadzący kurs dr Dominik Borek omówił treść aktów prawnych obowiązujących przedsiębiorców turystycznych; wskazał najważniejsze pojęcia używane w turystyce oraz narzędzia prawne chroniące konsumentów nabywających usługi turystyczne, wspólnie z kursantami analizował też konkretne przykłady stosowania prawa (lub jego obchodzenia) przez podmioty funkcjonujące na rynku turystycznym.      

„Praktyczny poradnik wyjazdowo-pobytowy” jest realizowany przez warszawską uczelnię w ramach 3-modułowego kursu pn. „Zasady compliance w turystyce”. Uczelnia planuje kolejne szkolenia w tym zakresie.

Więcej o kursie w najbliższych wydaniach Wiadomości Turystycznych. MO

2023-06-23 11:45:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter