Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PROMOCJA TURYSTYCZNA 

Wakacyjne pociągi będą promować wypoczynek w Małopolsce

24 czerwca z Gdyni, przez Warszawę i Łódź do Krakowa wyruszy wakacyjny pociąg, który ma zachęcać pasażerów do odwiedzenia Krakowa i Małopolski. Przejazd odbywać się będzie w ramach kampanii „Daj się ugościć! Odwiedź Kraków. Odkryj Małopolskę”, którą Małopolska Organizacja Turystyczna realizuje wspólnie z jedną z ogólnopolskich rozgłośni komercyjnych.

Aby urozmaicić pasażerom czas w trakcie podróży, organizatorzy przygotowali liczne atrakcje. Poza grami i zabawami przewidziano też spotkania z artystami, celebrytami i internetowymi twórcami. Po przyjeździe do Krakowa pasażerowie będą mieli natomiast okazję wziąć udział w krakowskich Wiankach - imprezie, na której również będzie sporo popularnych idoli.

Pociąg relacji Gdynia - Kraków będzie pierwszym z czterech, które mają reklamować wypoczynek w Małopolsce. 8 lipca podobne atrakcje czekają na podróżnych wakacyjnego pociągu na trasie Warszawa Wsch. - Kielce - Kraków - Tarnów - Nowy Sącz; 22 lipca: Poznań Główny - Ostrów Wkp. - Katowice - Kraków - Zator; a 29 lipca: Wrocław - Opole - Gliwice - Katowice - Kraków Tarnów. MO

2023-06-23 12:12:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter