Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


REGIONY 

Turyści mogą zwiedzać Tarnów enomeleksem

W sezonie letnim Tarnowska Organizacja Turystyczna proponuje odwiedzającym Tarnów i okolice przejażdżki enomeleksem. Zwiedzanie miasta i regionu tym sposobem będzie możliwe przez całe wakacje.

Po Tarnowie enomeleksy kursują od poniedziałku do piątku. Przejażdżki z przewodnikiem zaczynają się o godz. 12.00 przed siedzibą Tarnowskiego Centrum Informacji. Podczas wycieczki przewodnik przybliża uczestnikom m.in. projekt Enotarnowskie promujący lokalne tradycje winiarskie.

W weekendy realizowane są wycieczki po okolicach miasta. W soboty enomeleks rozpoczyna kurs na zielonym parkingu przy wieży widokowej w Dąbrówce Szczepanowskiej, by dalej przejechać przez Lubinkę i Janowice (Winnica Uroczysko/Winnica Janowice) i wrócić pod wieżę. Kursy realizowane są o godz. 12.30 i 17.00. Wycieczki trwają po 4 godziny.

W niedziele pojazd rozpoczyna kurs przed dworcem PKP, następnie kieruje się do Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej, do Lubinki do Winnicy Uroczysko/Winnicy Janowice i Winnicy Dąbrówka, w których czekają oprowadzania i degustacje.

Na wycieczki meleksem obowiązują zapisy pod adresem mailowym: meleks@lot.tarnow.pl. MO, foto RDN Małopolska

 

2023-07-04 12:51:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter