Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

Pierwsi turyści polecieli z Join UP-em na ZanzibarKolorowe balony, firmowe upominki i soczyste pomarańcze – w takiej atmosferze pierwsi klienci, którzy wykupili wycieczkę na Zanzibar z Join UP-em zostali powitani na warszawskim Lotnisku Chopina.

Pierwszy lot odbył się 29 października, a samolot miał pełne obłożenie. Na Zanzibar pasażerowie dotarli po 10 godzinach, gdzie oczekiwał na nich polski rezydent. W ramach powitania każdy z nich został obdarowany pachnącym kokosem.

- Zależy nam, by turyści celebrowali początek swojej podróży z Join UP! już od momentu przyjazdu na lotnisko, a po dotarciu na miejsce, chcemy dzielić się z nimi kawałkiem tego wspaniałego raju. Dlatego przygotowaliśmy bogatą ofertę hoteli w różnych opcjach cenowych oraz wybór rozmaitych wycieczek fakultatywnych, żeby mogli oni jak najlepiej poznać tę niezwykłą wyspę - mówi Katarzyna Bayraktar, dyrektorka ds. sprzedaży i rozwoju, Join UP! Polska.

Z Join UP! Polska turyści będą mogli podróżować na Zanzibar przez cały sezon zimowy z lotnisk z Warszawy i z Katowic samolotami SkyUp. Harmonogram podroży został zaplanowany w taki sposób, żeby wieczorny wylot powrotny z Zanzibaru zapewnił turystom dodatkowy dzień na miejscu. Opiekę nad podróżującymi sprawują polskojęzyczni rezydenci. MG

2023-11-06 15:28:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter