Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TRENDY

Lotnisko w Rzeszowie najpierw odprawi rodzinę z dziećmiMultimedialny plac zabaw, specjalne pomieszczenia dla rodzin z małymi dziećmi, a przede wszystkim pierwszeństwo w kolejce do odprawy - to część programu „Lotnisko przyjazne rodzinie” realizowanego w porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka.

W tym roku lotnisko w podrzeszowskiej Jasionce będzie obsługiwać bardzo bogatą siatkę połączeń. To przekłada się na liczbę klientów, których jest już rekordowo dużo. – Poczucie bezpieczeństwa i komfortu u pasażerów jest dla nas priorytetem. Wybór lotniska to nie tylko dobry wybór destynacji, ale również jakość obsługi. Szczególnie rekordowa liczba połączeń wakacyjnych generuje wzmożone podróże rodziców z dziećmi, dlatego w trosce o ich dobro od trzech lat realizujemy program dedykowany specjalnie dla nich. Rodziny z małymi dziećmi mają w obecnym sezonie pierwszeństwo obsługi w Punkcie Kontroli Biletowo-Bagażowej oraz Punkcie Kontroli Bezpieczeństwa – mówi Adam Hamryszczak prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów.

W ramach programu „Lotnisko Przyjazne Rodzinie” przygotowano też m.in. specjalnie oznakowane - szerokie miejsca parkingowe w bezpośrednim sąsiedztwie terminala, strefę relaksu, a w specjalnych pokojach dla rodziców z dziećmi znajdują się m.in. przewijaki i podgrzewacze, zaś rodzinne toalety są wyposażone w nakładki i podnóżki.

Popularnością, nie tylko wśród najmłodszych, cieszy się multimedialny plac zabaw, zlokalizowany w strefie ogólnodostępnej. Lotnisko wprowadziło też pakiet lojalnościowy „Mały Podróżnik”, który zachęca do zbierania pieczątek w specjalnie przygotowanym paszporcie (można go otrzymać w Punkcie Obsługi Pasażera), a przejście całej podróży i zebranie odpowiedniej liczby pieczątek pozwala na odbiór nagrody – modelu samolotu.

W tym sezonie z podrzeszowskiego lotniska można polecieć bezpośrednio w 28 kierunkach do 15 krajów: Turcji, Grecji, Hiszpanii, Egiptu, Tunezji, Bułgarii, Albanii, Czarnogóry oraz Włoch, Chorwacji, USA, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Polski. MG

2024-06-10 07:04:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter