Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


RYNEK

Z Dubaju przez Seszele na MadagaskarEmirates wprowadzają do siatki połączeń nowy kierunek – Madagaskar. Trasa ruszy 3 września,  ma prowadzić przez Seszele i będzie obsługiwana cztery razy w tygodniu.

Rozkład rejsów został ułożony z myślą o jak najdogodniejszym połączeniu z kluczowych kierunków Europy, Dalekiego i Bliskiego Wschodu oraz Azji Zachodniej, co ma pomóc zwiększyć liczbę przyjazdów z zagranicy.  Z Dubaju samolot wystartuje o 8.55, do Mahé na Seszelach przyleci o 13.35*, skąd ruszy do Antananarywy, gdzie wyląduje o 16.50. Lot powrotny nr EK708 ze stolicy Madagaskaru zaplanowano na 18.35 z lądowaniem na Mahé o 22.20. Następnie samolot odlatuje z Mahé o 23.50, a w Dubaju ląduje o 4.20 następnego dnia. Loty będą realizowane we wtorki, czwartki, soboty i niedziele.

Turystyka to fundament gospodarki Madagaskaru, który pozwala na utrzymanie tysięcy miejsc pracy zgodnie z planami władz kraju, które w 2028 roku chcą przyjąć milion turystów. Nowa trasa Emirates zapewni połączenie z przeszło 140 miejscowości w globalnej siatce przewoźnika, co wpisuje się w strategię ministerstwa turystyki wyspy, które stara się zdywersyfikować rynki docelowe i przybliżyć zagranicznym turystom jej liczne atrakcje przyrodnicze. Ponadto linie Emirates prowadzą rozmowy z Air Madagascar w sprawie rozszerzenia oferty o kolejne połączenia w celu promocji turystyki i handlu.

Rejsy Dubaj–Antananarywa będą realizowane przez samoloty Boeing 777–300ER, oferujące 8 kabin prywatnych w klasie pierwszej i 42 w klasie biznes oraz 310 miejsc w klasie ekonomicznej. MG

2024-06-11 07:16:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter