Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BRANŻA

Polska Izba Turystyki przeszkoli z Lex Kamilek

W połowie sierpnia br. kończy się okres wdrożeniowy przepisów tzw. ustawy Lex Kamilek nakładającej na organizatorów konkretne obowiązki formalne związane z pakietowaniem usług turystycznych, których odbiorcami są osoby małoletnie. Polska Izba Turystyki, chcąc zaznajomić przedsiębiorców z nowymi wymogami wobec touroperatorów, organizuje szkolenia dotyczące przepisów tej ustawy. Zaprasza na nie touroperatorów organizujących wycieczki szkolne, kolonie i obozy, wczasy dla rodzin z dziećmi.

Pierwsze szkolenie odbędzie się w Warszawie 17 czerwca (ul. Nasielska 23/ lok U1). Dotyczyć będzie obowiązków ustawowych nałożonych na przedsiębiorców organizujących turystykę z udziałem osób małoletnich; Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym; dokumentacji niezbędnej do wypełnienia przepisów przewidzianych ustawą; oraz zakresu kontroli i kar przewidzianych za niewypełnienie przepisów ustawy.

Miejsca kolejnych szkoleń zostaną wybrane na podstawie zgłoszeń osób zainteresowanych wzięciem w nich udziału. Chęć uczestwnictwa można zgłaszać poprzez formularz.

Więcej informacji na temat szkoleń na fanpejdżu Polskiej Izby Turystyki na Facebooku. MO, foto Pixabay.com

 

2024-06-12 11:38:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter