Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


KIERUNEK POLSKA

Polska pilnie potrzebuje spójnej strategii promocji

Rada Polskiej Organizacji Turystycznej przyjęła nową strategię zarządzania zintegrowaną komunikacją marketingową w turystyce do roku 2030. Wśród obszarów strategicznych wskazano między innymi partnerstwo wizerunkowe. To ważny krok, jednak nie jest pewne, czy wystarczający, bowiem w dzisiejszych czasach kreowanie pozytywnej opinii wśród konsumentów to duże wyzwanie dla Polski.

Ostatnie lata sprawiły, że polska branża turystyczna, musi włożyć wiele pracy w tworzenie pozytywnego wizerunku kraju jako destynacji turystycznej. To z kolei wymaga spójnych działań promocyjnych, które będą koordynowane na poziomie krajowym, regionalnym oraz lokalnym. Konieczność ujednolicenia tych działań wynika z różnorodności ofert turystycznych i potrzeb zarówno branży turystycznej, jak i regionów turystycznych. Bardzo ważne jest zatem odnalezienie wspólnego głosu branży w tej kwestii.
Efektywne budowanie marki Polska będzie jednym z wiodących tematów I Forum Turystyki Przyjazdowej i Krajowej – Kierunek Polska organizowanego przez Redakcję Wiadomości Turystycznych.

Uczestnicy debaty: Rafał Szmytke Prezes POT, Marta Chełkowska Dyrektor Departamentu Turystyki UMWP, Tomasz Koralewski Prezes Łódzkiej Organizacji Turystycznej, Małgorzata Hudyma Dyrektor ZOPOT w Sztokholmie, Anna Godlewska Zastępca Dyrektora Departamentu Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej  MSZ.

Moderator - dr Elżbieta Wąsowicz – Zaborek, adiunkt w Katedrze Biznesu Międzynarodowego SGH w Warszawie.


Uczestnikami wydarzenia są właściciele i menadżerowie biur turystyki przyjazdowej, dyrektorzy i kierownicy wydziałów promocji i turystyki jednostek samorządu terytorialnego, członkowie stowarzyszeń i samorządów turystycznych (PIT, ROT, LOT), przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki i Polskiej Organizacji Turystycznej, dyrektorzy ZOPOT-ów. OM

 


I Forum Turystyki Przyjazdowej i Krajowej – Kierunek Polska

organizowanego przez redakcję Wiadomości Turystycznych

20 czerwca 2024 r. Stadion Narodowy w Warszawie


Czytaj więcej2024-06-14 08:33:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter