Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PERSONALIA

Steffen Kassner w zarządzie Schauinsland ReisenBiuro Schauinsland Reisen już od czterech pokoleń prowadzone jest przez rodzinę Kassnerów. Firma ogłosiła właśnie, że Steffen Kassner, który jako pełnoetatowy pracownik związany jest z nią od dwóch lat, obejmuje stanowisko dyrektora zarządzającego.

Steffen Kassner w nowej roli będzie odpowiadał przede wszystkim za strategię rozwoju resortów, IT i cyfryzację. – To ważny moment dla naszej firmy i bardzo emocjonalny dla mnie jako dla ojca – mów Greald Kassner, prezes Schauinsland Reisen. – Cieszę się, że w osobie Steffena już czwarte pokolenie naszej rodziny jest gotowe przejąć odpowiedzialność za dynamicznie rosnącą firmę – dodaje.

Prezes tłumaczy, że touroperator prężnie się rozwija, ale cały czas udaje mu się utrzymywać charakter rodzinnej firmy i łączyć go z siłą sprzedażową i różnorodnością produktową godną dużego gracza rynkowego. Biuro przede wszystkim współpracuje z siecią agencyjną, ale jego oferta dostępna jest również online, czyli tam, gdzie oczekują tego klienci.  

Steffen Kassner ukończył studia magisterskie na kierunku finanse w działalności korporacyjnej, a w ramach wymiany studenckiej spędził dwa semestry w Sydney, gdzie uczył się zarządzania międzynarodowego. Doświadczenie zdobywał nie tylko w Schauinsland Reisen, ale też w różnych innych firmach turystycznych i start-upach.

Obecnie w zespole zarządzającym touroperatora zasiadają Gerald Kassner jako prezes, Steffen Kassner jako dyrektor zarządzający, Klaus Erdmann (szef działu finansowego i kontroli), Markus Förster (szef działu lotniczego), Andreas Rüttgers (szef produktu, zakupu hoteli, marketingu i komunikacji), Harald Rutert (szef HR i działu prawnego) i Detlef Schroer (szef sprzedaży oraz dyrektor zarządzający sieci Alpha Reisebüropartner GmbH). MG

2024-07-05 07:27:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter