Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Prenumerata

»

Wiadomości Turystyczne
pismo
branżowe pracowników turystyki

Miesięcznik przeznaczony dla branży turystycznej. Opisując najważniejsze wydarzenia gazeta dostarcza aktualnych i rzetelnych informacji z zakresu organizacji pracy, prawa nowych technologii.

W dziale aktualności na bieżąco poruszamy najważniejsze dla branży tematy, prezentujemy komentarze, opinie ludzi z branży i opinie ekspertów. Uczestniczmy w życiu branży: od komisji sejmowych rozpoczynając na imprezach środowiskowych kończąc.

Publikujemy akty prawne, dokumenty i prezentacje niezbędne w codziennej pracy branży, prezentujemy najważniejsze inicjatywy środowiska i nowe trendy w światowym biznesie turystycznym. Pokazujemy najciekawsze produkty turystyczne w Polsce i za granicą. 

Rzetelne informacje i przejrzysta szata graficzna tworzą profesjonalne medium nieodzowne w codziennej pracy każdej firmy branży turystycznej. 

Nasi czytelnicy to właściciele biur podróży i agencji turystycznych, szefowie działów promocji turystyki jednostek samorządowych, gestorzy bazy noclegowej, kadra naukowa, samorząd turystyczny, piloci, przewoźnicy i studenci. 

Gazeta dociera do czytelników w płatnej prenumeracie. Przez ponad 20 lat obecności na rynku zdobyliśmy zaufanie naszych czytelników, jesteśmy obecni jako wyłączny patron branżowy na ważnych kongresach branżowych oraz na imprezach targowych.

Przygotowywane przez nas rankingi i raporty są materiałem do publikacji gospodarczych na temat turystyki w dziennikach codziennych.

Organizujemy debaty branżowe, która są okazja do wymiany doświadczeń i określania wspólnych stanowisk w ważnych dla branży sprawach.

Dodatkowe informacje
Wiadomości Turystyczne – pismo branżowe pracowników turystyki
Index 363669   ISSN 1641-2451
Obecność na rynku: od 1999 r.
Częstotliwość: miesięcznik  

DZIAŁ PRENUMERATY
Tel. (22) 822 20 16, 451 566 720
e- mail: prenumerata@2eurosys.pl
 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter