Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


POLSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA

W tym roku Certyfikaty POT zostaną wręczone po raz dwudziestyPolska Organizacja Turystyczna rozpoczyna nabór do jubileuszowej XX edycji konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny. Do 22 września potrwa etap regionalny, zwycięzcy zostaną ogłoszeni pod koniec listopada w czasie uroczystej gali.

- Tegoroczna edycja Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT jest o tyle wyjątkowa, że świętujemy jubileusz jego 20-lecia. Przez te dwie dekady katalog miejsc wyróżniających się pod względem jakości i atrakcyjności stale poszerzał się o nowe, dopasowane do potrzeb oraz oczekiwań turystów produkty. Laureaci konkursu poprzez wsparcie promocyjne podnoszą konkurencyjność i przyczyniają się do kreowania nowych sposobów na spędzanie wolnego czasu wśród Polaków – mówi wiceminister sportu i turystyki Andrzej Gut-Mostowy.

Certyfikaty POT przyznawane są produktom turystycznym w kilku kategoriach: wydarzenie cykliczne, pakiet usług turystycznych – impreza turystyczna, obiekt, szlak, miejsce – obszar.

- Miejsca uhonorowane Certyfikatem POT, których obecnie jest prawie 300, od 20 lat stanowią drogowskaz dla turystów świadomych swoich potrzeb i oczekiwań wobec atrakcji turystycznych. Na przestrzeni lat konkurs zmieniał swój kształt, lecz jego cel pozostawał niezmienny – docenianie produktów innowacyjnych, nietuzinkowych, gwarantujących najwyższy poziom przeżyć. W tej edycji postanowiliśmy dodać kolejną kategorię, aby wyróżnić świeże inicjatywy o wysokim potencjale – przyznaje prezes POT Rafał Szmytke. MG

2023-06-16 06:41:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter