Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


REGIONY
OROT wydał przewodniki po Opolszczyźnie i Morawach Środkowych


Przewodniki wydane przez Opolską Regionalną Organizację Turystyczną zawierają informacje o atrakcjach kulturowych, przyrodniczych, wydarzeniach i imprezach, także propozycje dla turystów aktywnych. Wydano je w sześciu wersjach językowych. 

Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna chce zainspirować turystów do odwiedzenia województwa opolskiego i okolic (kiedy skończy się pandemia), na swojej stronie internetowej zaprezentowała nowe przewodniki po województwie opolskim i Morawach Środkowych. Dostępne w sześciu wersjach językowych (polskiej, angielskiej, niemieckiej, francuskiej, czeskiej, ukraińskiej) publikacje zawierają informacje o największych atrakcjach obszaru obejmującego teren województwa opolskiego i leżących w Czechach Kraju Ołomunieckiego i Morawsko-Śląskiego.

Dla wygody turystów informacje pogrupowane są tematycznie w czterech działach: turystyka kulturowa (zamki i pałace, miasta i wsie, turystyka kulinarna), dziedzictwo przyrodnicze (parki, jeziora, ), aktywny wypoczynek (szlaki, kąpieliska, baseny) oraz imprezy i wydarzenia (zawody sportowe, festiwale, jarmarki, targi).

Foldery można pobrać ze strony OROT. Powstały w ramach projektu Wspólne Dziedzictwo / Společné dědictví, który jest współfinansowany przez Samorząd Województwa Opolskiego. MO

2020-04-02 14:51:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter