Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
VI Forum Agentów BP

»

Podsumowujemy VI Forum - fotorelacja w Galerii WT

Program VI Forum Agentów Biur PodróżyIdea Ogólnopolskiego Forum Agentów Biur Podróży

Podczas swej pięcioletniej historii Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży urosło do rangi wydarzenia, bez którego kalendarz branży turystycznej byłby niekompletny. Jako miejsce spotkań agentów, touroperatorów, przedstawicieli MSiT oraz organizacji samorządu gospodarczego stworzyło ono unikalną płaszczyznę wymiany doświadczeń i poglądów.

Pomysł na Forum Agentów Biur Podróży narodził się w roku 2012, kiedy czytelnicy „Wiadomości Turystycznych” zasygnalizowali chęć rozmowy o bieżących problemach rynku agencyjnego. W odpowiedzi na tę potrzebę 27 listopada tegoż roku zorganizowaliśmy pierwsze ze spotkań. Odniesiony wówczas sukces udowodnił nam, że w inicjatywie drzemie niewiarygodny potencjał, a lista zagadnień, które zasługują na omówienie, wypełniłaby program kilkudniowego konwentu. Było dla nas oczywiste, że I Forum zapoczątkuje coroczną tradycję.

Forum Agentów Biur Podróży nie tylko zachowuje ciągłość, ale także zatacza coraz szersze kręgi, ewoluuje. Agenda, na którą składały się początkowo wykłady eksperckie oraz debata z udziałem przedstawicieli największych firm touroperatorskich, dziś oferuje również serię indywidualnych rozmów stolikowych oraz plebiscyt na Agenta Roku. Jesteśmy dumni, że część z naszych gości towarzyszyła nam podczas wszystkich pięciu edycji. Coraz chętniej odwiedzają nas też nowi uczestnicy, jako że w roku 2016 pojawiło się ich ogółem dwukrotnie więcej niż podczas pierwszej odsłony Forum.

Wiemy, jak czuła jest branża turystyczna, jak wpływają na nią wszelkie zamiany prawne, gospodarcze i ekonomiczne. Ta dynamika wymusza natychmiastową reakcję, potrzebę nieustannej dyskusji „na gorąco”. Misją „Wiadomości Turystycznych” stało się, aby Państwu ten dialog umożliwić.

Obejrzyj galerię zdjęć z V edycji Forum


Dialogu ciąg dalszy – trwają zapisy na VI Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży

„Wiadomości Turystyczne” po raz kolejny stworzą okazję do wspólnych rozważań na temat przyszłości rynku agencyjnego w kraju. Już dziś zapraszamy Państwa do Warszawy, gdzie 22 listopada 2017 roku odbędzie się VI Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży.

O zabranie głosu tradycyjnie poprosimy grono ekspertów, które wygłosi referaty dotyczące strategii biznesowej, zagadnień prawnych oraz nowoczesnych technologii. Szansę na bezpośredni kontakt z kierownikami największych firm touroperatorskich stworzą prowadzone równolegle rozmowy stolikowe – seria indywidualnych spotkań biznesowych B2B. Touroperatorzy wezmą też udział we wspólnej debacie, czyli najbardziej oczekiwanym punkcie programu Forum. Imprezę zwieńczy business mixer, w trakcie którego wyłonimy Agenta Roku 2017. Rozstaniemy się w godzinach wieczornych bogatsi w wiedzę, znajomości oraz pewność, że dzień 22 listopada był solidną inwestycją w przyszłość.

Kontakt: 
Aneta Krupińska 
tel. 22-822-20-16
e-mail: forumagentow@wiadomosciturystyczne.pl

    
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter