Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Sun&Fun zmienił sposób rozliczeń prowizji agencyjnych
Według nowych zasad współpracujące biura podróży będą mogły samodzielnie odliczać prowizję od przyjętej od klienta zapłaty za wycieczkę. więcej... [KOMENTARZE (1)]

Wydarzenie: 21-22 października 2015, Świdnica Konferencja Przygotowawcza Kongresu Turystyki Polskiej
Konferencja ma na celu przygotowanie Kongresu Turystyki Polskiej w roku 2016. więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 20/2015
ROZMOWA NUMERU Biznes tworzymy razem
Kaan Ergun, dyrektor generalny Coral Travel Wezyr Holidays podkreśla, że mijający sezon był trudny i pełen zmian. Firma, zarówno przez system prowizji, jak i strategię działania ciągle stawia na współpracę z agentami.


więcej...

Spotkaj się z redakcją „Wiadomości Turystycznych” na Tour Salon
Już za chwilę zaczynają się jedne z największych targów turystycznych w Polsce – Tour Salon w Poznaniu. 15 października zapraszamy w miejsce, gdzie biznes spotyka się z pasją – czekają nas trzy dni spotkań, prezentacji i atrakcji na stoiskach regionalnych i firmowych.

Pobierz wydanie specjalne

więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 19/2015

ROZMOWA NUMERU Budujmy system od dołu

Regionalne i lokalne organizacje turystyczne żalą się, że władze centralne przerzucają na nie odpowiedzialność za promocję krajowej turystyki. Centrala, czyli POT, podkreśla, że każdy ma swoją rolę w systemie. O tym jak wygląda współpraca na linii POT- ROT- LOT mówią Elźbieta Wąsowicz-Zaborek, wiceprezes POT i Marek Migdal, wiceprezes Zachodniopomorskiej ROT.

więcej...

Neckermann Polska zmienia logo
Od 1 października zamiast dotychczasowej żółtej  "enki" w Neckermann Polska pojawi się "słoneczne serce", które grupa Thomasa Cooka wprowadziła dla swojej marki parasolowej i części touroperatorów na wybranych rynkach już kilka lat temu.


więcej...

Duoport Warszawa Chopin-Warszawa Modlin to głupi pomysł

Informacja o planach stworzenia duoportu z dwóch, odrębnych obecnie lotnisk Chopina i Modlina, to pomysł, na temat którego opinie są wyjątkowo skrajne. Micheal O’Leary, prezes Ryanair mówi wprost, że to głupi pomysł. – Byłoby to niedobre dla klientów. W każdym mieście, w którym mniejsze lotnisko należy do większego, to pierwsze traci – twierdzi O’Leary. więcej...

Poznaj zwycięzców konkursu na najlepsze materiały promocyjne w regionach!

Zapraszamy na uroczystość wręczenia wyróżnień laureatom konkursu Róża Regionów na targach Tour Salon - 15 października o godz. 13.00 na Scenie Głównej. Laureatów wybierano w czterech kategoriach: na najlepszy folder, serię wydawniczą, projekt specjalny oraz aplikację mobilną.


więcej...

IV Forum Agentów Biur Podróży. Pakietowanie dynamiczne przyszłością agenta? Clare Dunne

Według badania ITAA, 60 proc. wszystkich rezerwacji wakacji w Irlandii wykorzystuje pakietowanie dynamiczne. Klienci, przychodząc do agenta, coraz częściej oczekują dedykowanej specjalnie dla nich oferty, zawierającej najwygodniejsze lub najtańsze przeloty, hotele i kierunki odpowiadające ich preferencjom. Oznacza to, że irlandzcy agenci musieli przedefiniować swoje zadania, stając się minitouroperatorami.O tym, czy pakietowanie dynamiczne stanowi szansę, a może utrudnienie dla agenta, opowie przedstawicielka Irlandzkiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych, Clare Dunne.

więcej... [KOMENTARZE (4)]

Enovatis testuje rynki Europy Środkowo-Wschodniej

Kraje bałtyckie, Rumunia, Ukraina i Węgry - na tych rynkach chce do końca roku zaistnieć Enovatis SA z marką EasyGoWorld. Właściciel marek Wakacje.pl i EasyGo.pl, już od jakiegoś czasu obserwuje zainteresowanie sprzedawaną przez siebie ofertą wśród klientów z Ukrainy oraz Litwy. więcej...

TUI Poland chce być numerem jeden

TUI Poland chwali się najwyższą na rynku gwarancją ubezpieczeniową. Choć firma nie potrzebuje tak wysokiego zabezpieczenia, chce w ten sposób przekonać klientów, że podróżują z bezpieczną firmą.

więcej...


FORUM AGENTÓW. Czy konflikt interesów jest nieuchronny?
 

IV Forum Agentów Biur Podróży – jedyne takie miejsce wymiany poglądów i doświadczeń agentów z przedstawicielami największych touroperatorów. Tegorocznej edycji przyświeca hasło: „Agenci – touroperatorzy. Wspólne cele, rozbieżne działania”.
więcej...

artykuł sponsorowany
Targi dla biznesu turystycznego w Ostró
dzie
Nowa propozycja w kalendarzu imprez Expo Areny Mazury poświęcona jest turystyce biznesowej i jest to wydarzenie wyjątkowe, głównie ze względu na to, że targi Tourism and Events Expo (TEE) są w całości oparte na formule B2B.

 
więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 18/2015
Nasz sukces to agenci
Jasmin Taylor od sześciu lat buduje firmę, która dziś warta jest miliony euro. Obecną pozycję zawdzięcza swoim doświadczeniom z czasów prowadzenia internetowego biura podróży oraz ścisłej współpracy z agentami.


więcej...

25 listopada 2015 - IV Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży już niedługo

„Wiadomości Turystyczne”, jako organizator Ogólnopolskiego Forum Agentów Biur Podróży od czterech edycji, zawsze były i są otwarte na współpracę ze wszystkimi organizacjami. Dla nas Forum jest miejscem wymiany poglądów i doświadczeń ludzi zajmujących się turystyką, miejscem, gdzie można rozmawiać o najważniejszych dla branży sprawach, nawet jeśli są one niewygodne czy problematyczne. więcej...

Znamy wyniki etapu regionalnego konkursu POT na najlepszy produkt turystyczny

Zakończył się pierwszy etap trzynastej edycji konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT 2015”. 4 września poznaliśmy po dwa lub trzy produkty turystyczne wybrane z każdego regionu, które staną do dalszej rywalizacji. Równolegle przebiega konkurs internetowy, w którym to internauci głosują na ich zadaniem najlepszy produkt turystyczny.


więcej...

artykuł sponsorowany
Port Lotniczy Olsztyn – Mazury szansą na rozwój
Port Lotniczy Olsztyn – Mazury powstaje na terenach byłego Portu Lotniczego Szczytno Szymany (EPSY). Lotnisko zajmuje 322 ha i jest położone 8 km od Szczytna. Port Lotniczy Olsztyn – Mazury jest jedynym Portem Lotniczym na wschód od Wisły w północno-wschodniej Polsce.


więcej...

Nieustające kłopoty właściciela największego niemieckiego portalu turystycznego

Unister, właściciel jednego z największych niemieckich portali turystycznych Ab-in-den-Urlaub.de, w dalszym ciągu znajduje się na celowniku lipskiej prokuratury. więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 17/2015

Konkurujemy portfolio
Zdaniem René Herzoga, dyrektora operacyjnego DER Touristik, program cyfryzacji pozwoli na stworzenie efektywnej i nowoczesnej firmy.więcej...

Opłata dystrybucyjna Lufthansy częściowo zawieszona
Planowane przez Lufthansę wprowadzenie opłaty dystrybucyjnej na niektórych rynkach opóźni się, a wszystko z powodów techniczno-prawnych. więcej...

< 1   ...   203 204 205 206 207 209 210 211 212 213   ...   264 >
 
.

»

Sylwetka

»
»PRZEMKO NIEWIADOMSKI
, Agent Roku 2021, dyrektor biura Bon Voyage w Poznaniu. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter